book
ייעוץ משכנתאות בצפון שיחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים!
פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ במשרדי החברה בחיפה, שיחת טלפון או ZOOM. שוחחו איתנו עוד היום ותוכלו לקבל אישור עקרוני תוך 24 שעות
ניתן לקבל משכנתא עד 85% מערך הנכס
תשלום על בסיס הצלחה
פגישת ייעוץ חינם
דחיית תשלומים עד 24 חודשים
פריסה עד 40 שנה
ייעוץ כלכלת המשפחה לייעול עומס החזרים חודשיים
פתרונות מימון גם ל BDI שלילי ומסורבי בנקים
אישור עקרוני תוך 24 שעות
דו"ח המלצות מסודר תוך 24 שעות
בואו נתחיל היכרות

לאור האינפלציה, עליית ריבית הפריים וזינוק מחירי הדיור בלמעלה מ20% רק בשנה האחרונה, אתם עלולים להפסיד עשרות ואף מאות אלפי שקלים, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ אובייקטיבי על מנת לחסוך מאות אלפי שקלים. החזרי המשכנתא שלכם עלו כתוצאה מהשינויים בשוק? שוחחו איתנו עוד היום ונוכל להפחית את ההחזר החודשי שלכם בעשרות אחוזים! חושבים לקחת משכנתא? פנו ליועצי משכנתאות שלנו שיעזרו לכם בבחירת משכנתא בתנאים הכי משתלמים וכך תחסכו עשרות ואף מאות אלפי שקלים! הינכם בעלי נכס ואתם צריכים להגדיל את המשכנתא? שוחחו איתנו עוד היום ותוכלו לקבל אישור עקרוני תוך 24 שעות ולקבל משכנתא עד 85% מערך הנכס.

המקצועיות שלנו
info
check
ליווי מלא

המומחים שלנו ילוו אתכם במקצועיות ובקשב רב עד אשר תגיעו לתוצאה הטובה ביותר עבור הלוואת המשכנתא שלכם.

info
check
תשלום על תוצאה

קיימים בחברתנו מספר מסלולי ליווי שביניהם ניתן לקבל שירות בתשלום עבור הצלחה בלבד, לא קיבלת? לא שילמת!

info
check
מתחייבים לתוצאה

בזכות יועצי המשכנתאות המומחים שלנו והקשרים שבנינו מול הבנקים וגופי המימון השונים, תוכלו לדעת שאנחנו נשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר.

info
check
חיסכון בזמן

נטילת משכנתא זו פרוצדורה ארוכה ומתישה לאלו מאיתנו שלא מנוסים ומשופשפים בבירוקרטיה הבנקאית, תנו לנו לטפל לכם בבירוקרטיה הזו ולחסוך עבורכם זמן יקר.

info
check
אתכם גם אחרי שנים

רק ב"קרקע"! תקבלו שירות גם לאחר לקיחת המשכנתא, המומחים שלנו יישארו איתכם בקשר ויעדכנו אתכם במידה ויהיו שינויים מהותיים בשוק המימון.

wrap wrap icon
יעוץ ראשוני
שיחת יעוץ ראשונית שבמהלכה נערוך מיפוי כלכלי ונתכנן אסטרטגיית מימון מותאמת אישית.
wrap wrap icon
בניית תיק פיננסי
איסוף מסמכים רלוונטיים לצורך בניית פרופיל פיננסי עבור תכנון המשכנתא בצורה הטובה ביותר.
wrap wrap icon
תכנון תמהיל
תכנון תמהיל ההלוואה המתאים ביותר עבורכם, תוך התחשבות בכל המידע שנאסף ובתחזיות כלכליות.
wrap wrap icon
מכרז ריביות
ביצוע מכרז ריביות בין הבנקים וגופי המימון השונים, על מנת להשיג את התוצאה הטובה והזולה ביותר עבורכם.
wrap wrap icon icon
ליווי מלא מול גוף המימון
אנחנו נתנהל עבורכם מול הבנק, נלווה אתכם ונחסוך עבורכם את הבירוקרטיה הבנקאית, עד לשלב החתימות.
למי מתאים השירות:
משפחות צעירות
בני 60+
מסורבי בנקים
משקיעים
בעלי נכס נוסף
בעלי משכנתא
בעלי משכנתא שההחזר החודשי חונק אותם
מבקשי מימון נוסף וכו'...
שותפים עסקיים
שותפים עסקיים
מזרחי טפחות
בנק אגוד
לאומי למשכנתאות
הבינלאומי
בנק יהב
אוצר החייל
בנק הפועלים
כלל משכנתאות

ייעוץ משכנתא בצפון

ענף המשכנתאות חווה שינויים מחודש לחודש. הריביות משתנות, המדדים מתעדכנים ויוקר הדיור תורם גם הוא לחגיגה הגדולה… אם אתם מעוניינים לרכוש נכס נדל"ן, אתם מן הסתם צריכים ליטול משכנתא. אם בעבר היה ניתן לרכוש דירה ללא משכנתא, הרי שכיום המצב לא מאפשר לרכוש דירה ללא ליווי של יועץ משכנתאות. כאן ריכזנו עבורכם מידע על ייעוץ משכנתאות בצפון. איך בוחרים ייעוץ משכנתאות בצפון ומה מרוויחים כאשר פונים לייעוץ כזה. יש מידע שחייבים להכיר.

למה לקחת יועץ משכנתאות בצפון?

כדי להבין למה צריך יועץ משכנתא בצפון, חייבים להבין את המנגנון הפנימי של הבנק. הבנקים למשכנתאות הם לא עמותת חסד שהחליטה לחלק הלוואות לכל דכפין… מדובר בעסק לכל דבר. הבנק מוכר כסף תמורת… כסף! זה נשמע אירוני, אבל זו המציאות. מטרת העל של הבנק היא להגדיל את מחזור ההכנסות שלו ככל הניתן. לצורך כך הוא לא בוחל בטריקים שיווקים, גם אם הם מוסווים. לצורך כך הבנקים מעמידים לרשות לקוחותיהם פקידי משכנתאות. הלקוחות חושבים שהנה, יש מי שייעץ להם על המשכנתא ויש מי שיתאים אותה לצרכים שלו מתוך אכפתיות שהם ישלמו פחות.

אבל כאן חשוב להבין משהו אחד: פקידי המשכנתאות בבנק עובדים בבנק! הם מצ'ופרים על כל ריבית יקרה שהם מצליחים "למכור" ללקוח… האינטרס שלהם מנוגד לאינטרס של הלקוח שמעוניין לקבל משכנתא זולה יותר. כדי שהלקוח לא ימצא את עצמו מפסיד ומתחייב על משכנתא יקרה, הוא פונה לקבל ייעוץ משכנתאות בצפון או בכל מקום אחר. לא משנה המיקום של היועץ כמו שהמקצועיות משפיעה.

ייעוץ משכנתא בצפון מה תפקידו של היועץ?

תפקיד היועץ היא לנהל את תיק המשכנתא מתחילתו ועד שהלווה מקבל את כספי המשכנתא. הוא ידאג שכל הטפסים יוגשו כנדרש, הוא יפנה לבנקים השונים לקבלת אישור עקרוני, הוא יערוך השוואת מחירים ויתחיל בניהול משא וממתן להוזלת מחיר המשכנתא שלכם. בעידן של היום, לא משתלם לקחת משכנתא ללא ייעוץ משכנתאות. משכנתא הנלקחת ללא ייעוץ תהיה משכנתא יקרה יותר. ייעוץ משכנתאות גם מסייע לבעל המשכנתא לצלוח את התקופה ברוגע תוך שהוא יודע שהעניינים מנוהלים באופן מקצועי כנדרש, כשבנוסף, הייעוץ מוביל להוזלה משמעותית במחיר המשכנתא.

אילו שירותים מציע יועץ משכנתא?

  1. ליווי מקצועי בתהליך המשכנתא.
  2. הגשת בקשה לאישור עקרוני לקבלת משכנתא.
  3. ביצוע מחזור משכנתא למשכנתא קיימת כדי להוזיל עלויות.
  4. בניית תמהיל משכנתא מתוך התאמה לצרכים האישיים של הלווה.
  5. מציאת פתרונות מימון משתלמים במקרים שונים.

כמה עולה ייעוץ משכנתאות בצפון?

מחיר ייעוץ משכנתאות בצפון לא שונה ממחיר ייעוץ משכנתא בכל מקום אחר. המחירים אמנם לא נתונים תחת פיקוח וכל יועץ יכול לגבות מחיר אחר. אך המחיר המקובל על תיק משכנתא רגיל נע באזור 5,500 ₪. כאשר המשכנתא מורכבת יותר, המחיר שיועץ יגבה עבור טיפול בה יהיה יקר יותר. מחיר טיפול בתיקי משכנתאות מורכבים יכול להגיע ל-10,000 ₪ ואפילו יותר. כדי לקבל מחיר מדויק למשכנתא שאתם רוצים ליטול, כדאי שתפנו ליועץ המשכנתאות בו אתם מעוניינים להיעזר. חשוב לברר כי המחיר שהוא גובה כולל הכל ושלא תמצאו את עצמכם צריכים להוסיף עוד עבור המשך התהליך.

איך בוחרים ייעוץ משכנתא בצפון?

הצפון, כמו כל אזור אחר בארץ, משופע ביועצי משכנתאות. אתם, ככאלו המעוניינים ליטול משכנתא משתלמת, מעוניינים להגיע אל הטוב ביותר. לצורך כך חשוב להכיר את הדרך למציאת יועץ משכנתא טוב.

בררו אצל חברים – אין תחליף לחברים כאשר רוצים לקבל מידע. שאלו חברים בסביבתכם על יוץ משכנתאות מומלץ.
חפשו יועץ משכנתאות מומחה למשכנתא שאתם צריכים – וודאו שיועץ המשכנתא עליו קיבלתם המלצות, מומחה במשכנתא שתצטרכו. קיימים סוגי משכנתאות רבים כמו משכנתאות למסורבים, משכנתא לבנייה עצמית וכו'.
אל תוותרו על מקצועיות לצד אנושיות – אתם רוצים שיועץ המשכנתאות אליו אתם פונים יהיה אנושי, אך מצד שני, גם המקצועיות חשובה לכם. אל תוותרו על שילוב של השניים. אין סיבה שתרגישו שעושים לכם טובה שמטפלים בתיק המשכנתא שלכם… פנו ליועץ שידוע במקצועיותו לצד השירות האדיב שהוא נותן.
תנו מקום לאינטואיציה הפנימית שלכם – חפשו את הקליק ביניכם לבין היועץ. תנו לאינטואיציה הפנימית שלכם לומר את שלה.

למה לשכור את חברת kar-ka לשירותי ייעוץ משכנתאות בצפון?

חברתינו, חברת Kar-ka גאה להוביל במתן ייעוץ משכנתא בצפון. פונים אלינו לקוחות מכל חלקי הארץ שכן היום ניתן לערוך פגישות אונליין בצורה מקצועית ומי שרוצה דווקא את המקצועיות והשירות המוביל שלנו פונה דווקא אלינו.

פונים אלינו בגלל המקצועיות שרכשנו, הניסיון שצברנו והשירות האדיב. כי אצלינו הלקוח מרגיש בראש סולם העדיפויות. והוא באמת כזה. אצלינו תוכלו למצוא צוות יועצי משכנתאות מומחים בכל סוגי המשכנתאות לרבות משכנתאות למסורבים ומשכנתא לבנייה עצמית הידועות כמשכנתאות מורכבות יותר. אם גם אתם עומדים לפני לקיחת משכנתא וחשוב לכם שהכל יתבצע כנדרש, הגעתם למקום הנכון. פנו אלינו. נשמח לסייע לכם לגייס משכנתא חסכונית ומותאמת לצרכים האישיים שלכם.

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן
דילוג לתוכן