book
ייעוץ משכנתא במרכז- ייעוץ מקצועי ללא תשלום מצוות יועצי משכנתאות שלנו
פנו אלינו עוד היום לשיחת ייעוץ במשרדי החברה, שיחת טלפון או ZOOM. שוחחו איתנו עוד היום ותוכלו לקבל אישור עקרוני תוך 24 שעות
ניתן לקבל משכנתא עד 85% מערך הנכס
תשלום על בסיס הצלחה
פגישת ייעוץ חינם
דחיית תשלומים עד 24 חודשים
פריסה עד 40 שנה
ייעוץ כלכלת המשפחה לייעול עומס החזרים חודשיים
פתרונות מימון גם ל BDI שלילי ומסורבי בנקים
אישור עקרוני תוך 24 שעות
דו"ח המלצות מסודר תוך 24 שעות
בואו נתחיל היכרות

לאור האינפלציה, עליית ריבית הפריים וזינוק מחירי הדיור בלמעלה מ20% רק בשנה האחרונה, אתם עלולים להפסיד עשרות ואף מאות אלפי שקלים, פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ אובייקטיבי על מנת לחסוך מאות אלפי שקלים. החזרי המשכנתא שלכם עלו כתוצאה מהשינויים בשוק? שוחחו איתנו עוד היום ונוכל להפחית את ההחזר החודשי שלכם בעשרות אחוזים! חושבים לקחת משכנתא? פנו ליועצי משכנתאות שלנו שיעזרו לכם בבחירת משכנתא בתנאים הכי משתלמים וכך תחסכו עשרות ואף מאות אלפי שקלים! הינכם בעלי נכס ואתם צריכים להגדיל את המשכנתא? שוחחו איתנו עוד היום ותוכלו לקבל אישור עקרוני תוך 24 שעות ולקבל משכנתא עד 85% מערך הנכס.

המקצועיות שלנו
info
check
ליווי מלא

המומחים שלנו ילוו אתכם במקצועיות ובקשב רב עד אשר תגיעו לתוצאה הטובה ביותר עבור הלוואת המשכנתא שלכם.

info
check
תשלום על תוצאה

קיימים בחברתנו מספר מסלולי ליווי שביניהם ניתן לקבל שירות בתשלום עבור הצלחה בלבד, לא קיבלת? לא שילמת!

info
check
מתחייבים לתוצאה

בזכות יועצי המשכנתאות המומחים שלנו והקשרים שבנינו מול הבנקים וגופי המימון השונים, תוכלו לדעת שאנחנו נשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר.

info
check
חיסכון בזמן

נטילת משכנתא זו פרוצדורה ארוכה ומתישה לאלו מאיתנו שלא מנוסים ומשופשפים בבירוקרטיה הבנקאית, תנו לנו לטפל לכם בבירוקרטיה הזו ולחסוך עבורכם זמן יקר.

info
check
אתכם גם אחרי שנים

רק ב"קרקע"! תקבלו שירות גם לאחר לקיחת המשכנתא, המומחים שלנו יישארו איתכם בקשר ויעדכנו אתכם במידה ויהיו שינויים מהותיים בשוק המימון.

wrap wrap icon
יעוץ ראשוני
יעוץ ראשוני שיחת יעוץ ראשונית שבמהלכה נערוך מיפוי כלכלי ונתכנן אסטרטגיית מימון מותאמת אישית.
wrap wrap icon
בניית תיק פיננסי
איסוף מסמכים רלוונטיים לצורך בניית פרופיל פיננסי עבור תכנון המשכנתא בצורה הטובה ביותר.
wrap wrap icon
תכנון תמהיל
תכנון תמהיל ההלוואה המתאים ביותר עבורכם, תוך התחשבות בכל המידע שנאסף ובתחזיות כלכליות.
wrap wrap icon
מכרז ריביות
ביצוע מכרז ריביות בין הבנקים וגופי המימון השונים, על מנת להשיג את התוצאה הטובה והזולה ביותר עבורכם.
wrap wrap icon icon
ליווי מלא מול גוף המימון
אנחנו נתנהל עבורכם מול הבנק, נלווה אתכם ונחסוך עבורכם את הבירוקרטיה הבנקאית, עד לשלב החתימות.
למי מתאים השירות:
משפחות צעירות
בני 60+
מסורבי בנקים
משקיעים
בעלי נכס נוסף
בעלי משכנתא
בעלי משכנתא שההחזר החודשי חונק אותם
מבקשי מימון נוסף וכו'...
שותפים עסקיים
שותפים עסקיים
מזרחי טפחות
בנק אגוד
לאומי למשכנתאות
הבינלאומי
בנק יהב
אוצר החייל
בנק הפועלים
כלל משכנתאות

יועץ משכנתאות במרכז

גם אתם עומדים לפני לקיחת משכנתא, ומתלבטים לאיזה ייעוץ משכנתאות לגשת באזור המרכז? קבלו את כל מה שעליכם לדעת על יועץ המשכנתאות שלכם, וכך תוכלו להיות בטוחים, כי על ידי יועץ המשכנתאות שתבחרו, תקבלו את מיטב התנאים אותם ניתן לקבל במשכנתא הספציפית שלכם.

יועץ משכנתאות במרכז – איך מתחיל תהליך המשכנתא?

סוף סוף הצלחתם לחסוך את ההון העצמי הנדרש, לצורך רכישת דירת החלומות שלכם. וכעת, אתם עומדים בתקופה בה אתם מאתרים נכסים לרכישה או השקעה אשר יאפשרו לכם סוף סוף לחיות בדירה משלכם. כדי לרכוש את הדירה, גם אתם תעמדו מול התהליך של לקיחת משכנתא. וכיוון שהתהליך הוא בעל השפעה מרובה לטווח הרחוק, ייעוץ משכנתאות במרכז יאפשר לכם לבצע אותו על הצד הטוב ביותר.

עולם המשכנתא

המילה משכנתא מוכרת לנו, אך מה שהיא כוללת לעומת זאת – פחות. כל משכנתא שנלקחת, כוללת עימה אין סוף פרטים, סעיפים ותתי סעיפים, אשר לכל אחד מהם יש השפעה מרובה גם על תהליך לקיחת המשכנתא, גם על אורך הזמן בו יהיה עליכם להחזיר את המשכנתא, גם על גובה ההחזר החודשי אותו יהיה עליכם לשלם, וגם על סכום הריבית המצטברת שתצטרף לקרן המשכנתא אותה לקחתם מהבנק.

תנו לאנשי המקצוע לעשות עבורכם את העבודה!

כל מי שפותח עסק, לא מסתפק בפעילות עצמאית, אלא נעזר באנשי המקצוע שיסייעו לו בכך. בין אם מדובר בראוה חשבון, יועץ עסקי, יועץ מס או יועץ פיננסי. המשכנתא, למרות היותה 'בסך הכול' משכנתא – היא כמעין עסק קטן שמחייב אתכם לעול ארוך טווח ועתיר במזומנים. מסיבה זו, מומלץ להיעזר באנשי המקצוע אשר משכנתא היא תחום ההתמחות שלכם, על מנת שאלה יאפשרו לכם לקבל את 'עסקת' המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.

למה לשלם יותר אם אפשר פחות?

ייעוץ משכנתאות במרכז, לא רק מסייע לכם בכל תהליך המשכנתא, אלא הרבה מעבר. למעשה, בעזרת הייעוץ אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי עד מאות אלפי שקלים מהסך הכללי אותו יהיה עליכם לשלם לבנק! מה שהופך את ייעוץ המשכנתא, לצורך ממשי שיכול לחסוך לכם כסף רב.

 יועצי המשכנתא של הבנק

לוקחי משכנתא רבים, מסתפקים בייעוץ המשכנתא של הבנק, ובכך הם יורים לעצמם ברגליים. חשוב להבין, שיועצי המשכנתא של הבנק, מתחייבים לטובת מקום אחד בלבד – הבנק. ולכן, הם יציעו לכם את תמהיל המשכנתא שהכי משתלם לבנק. תמהיל המשכנתא שהכי משתלם לבנק, בדרך כלל גם יהיה זה שהכי יעלה לכם ביוקר, ומסיבה זו, לא מומלץ בכלל לבחור ביועץ המשכנתא של הבנק כנאמן המלווה את כל תהליך המשכנתא.

ליווי מלא לכל אורך תהליך המשכנתא

ייעוץ משכנתא במרכז, אמנם חוסך לכם כסף, אבל לא רק. ייעוץ המשכנתא נועד להקל עליכם בכל התהליך הסבוך של לקיחת משכנתא, על כל מה שהוא כולל. תכלס, יועץ המשכנתא הוא זה שילווה אתכם בכל מה שנדרש בהליך המשכנתא, כאשר בכל שאלה המתעוררת, הוא יעניק לכם תשובה מספקת, שתאפשר לכם את הביטחון כי אתם בידיים הכי נכונות שיש.

מניעת בירוקרטיה ארוכת טווח

אצל רבים – משכנתא, היא מילה נרדפת לבירוקרטיה, ולא פלא. המשכנתא גוררת עימה אין סוף חתימות, מסמכים וסעיפים למילוי. אם אין לכם יועץ משכנתאות שמלווה אתכם בתהליך, אתם עלולים להסתבך לחלוטין עם כל ההליך הבירוקרטי שכרוך במשכנתא, כאשר לעומת זאת, הליווי של יועץ המשכנתאות מאפשר לכם לבצע את תהליך המשכנתא במהירות וביעילות האפשרית.

הבנקים נלחמים עליכם!

כאשר אדם פרטי מגיע לקחת משכנתא, אין לו את היכולת לבצע מקח וממכר אמיתי מול הבנק בו הוא עומד לבקש את המשכנתא או מול הבנקים המתחרים. ליועצי המשכנתאות לעומת זאת, יש כלים לגרום לתחרות בין הבנקים, ולאפשר מעין מכרז, בו כל בנק יציע הצעה משתלמת יותר מהבנק המתחרה, על מנת שהמשכנתא תיסגר אצלו. וכך, בעזרת הכוח המקצועי, לכם תהיה אפשרות לקבל את ההצעה הכי משתלמת, שניתנה לכם במחיר הכי נמוך שיכול להיות.

משכנתא, מה זה אומר בתכלס?

כדי שגם אתם תבינו מה המשכנתא אומרת בפועל, ייעוץ משכנתאות במרכז, כולל עימו גם הסבר והדרכה מדוקדקת, על ההשפעה העתידית של כל תהליך המשכנתא. בעזרת יועץ המשכנתאות, תבינו בדיוק מה דורשת מכם המשכנתא מידי חודש בחודשו, כמו גם לטווח הארוך, וכך תוכלו להבין את השלכות המשכנתא על הכיס שלכם ולהתארגן בהתאם מבחינה פיננסית.

פתרונות יצירתיים בייעוץ משכנתא במרכז

כשהבנק אומר לכם "לא אפשרי!" יועץ המשכנתאות יגיד לכם "כן!" וימצא עבורכם את הדרך למשכנתא האישית שלכם. לוקחי משכנתאות רבים לא מצליחים לקבל מן הבנק אישור למשכנתא, אך בעזרת יועץ משכנתאות, גם להם תהיה אפשרות לקבל משכנתא מן הבנק או מגוף חוץ בנקאי. ליועץ המשכנתאות קיימים כל הכלים והיכולות, כדי שגם אתם תוכלו לקבל את המשכנתא המגיעה לכם.

ייעוץ משכנתא במרכז להון עצמי ראשוני

אתם ממש מעוניינים לרכוש דירה, זה החלום שלכם. אבל תכלס', אין לכם את הסכום הראשוני של ההון העצמי הנדרש לשם לקיחת המשכנתא. הפתרון נמצא בכיס של יועץ המשכנתאות שלכם, אשר יכול להנחות אתכם בכל הדרכים בהם תוכלו לאפשר לעצמכם הון עצמי, שיאושר על ידי הבנק, ויאפשר לכם לקבל סוף סוף את המשכנתא המיוחלת ולרכוש את דירת החלומות שלכם.

פריסת המשכנתא שלכם

מצד אחד, אתם מעוניינים לגמור עם תשלומי המשכנתא מהר ככל האפשר. אך מצד שני, אתם לא רוצים או יכולים לעמוד בתשלום החזר גבוה מידי חודש בחודשו. ייעוץ משכנתאות במרכז, יאפשר לכם לקבל את התמהיל הכי מדויק לכם, זה שמצד אחד יאפשר לכם לשלם את סככום ההחזר החודשי ולעמוד בו בכבוד, אך מצד שני יפרוס את המשכנתא לתקופה הגיונית שתאפשר לכם שחרור הכי מהיר מעול המשכנתא.

Kar-ka היא הכתובת שלכם לייעוץ משכנתא במרכז

באתר Kar-ka, גם אתם תוכלו למצוא את יועצי המשכנתאות שיאפשרו לכם לקבל משכנתא מהחלומות! יועצי המשכנתאות מבית KAR-KA, מתאפיינים ברמה מקצועית גבוהה ובניסיון ארוך טווח, אשר מאפשר להם ליצור עבורכם את תמהיל המשכנתא הסופי שהכי משתלם לכם הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק.

היתרונות של יועצי המשכנתא מבית Kar-ka

יועצי המשכנתא מבית Kar-ka, יתאימו לכם את המשכנתא שהכי נכונה ומדויקת לצרכים שלכם. ייעוץ המשכנתא יכלול את כל מה שאתם נדרשים לו בתהליך קבלת המשכנתא: החל אחוז המימון לו אתם נדרשים, והדרכים להשיג אותו, המשך בבחירה של מסלול המשכנתא שהכי אטרקטיבי עבורכם וכלה בליווי מלא בכל ההליך הבירוקרטי. וכך למעשה, הליווי של יועצי המשכנתאות יחסוך לכם בכסף ויצמצם את גובה הריבית וסך ההחזר הכוללני אותו תידרשו לשלם לבנק, כאשר בנוסף הליווי יחסוך לכם בזמן ומשאבים מיותרים.

לסיכום

ייעוץ משכנתא במרכז יאפשר לכם לקחת סוף סוף משכנתא, בדרך שתחסוך לכם הרבה יותר ממה שהייתם יכולים לצפות. בעזרת ייעוץ המשכנתא של יועצי המשכנתאות מבית KAR-KA, גם אתם תוכלו לקבל תמהיל משכנתא מדויק, שיאפשר לכם חיסכון מהותי, ותנאים נוחים ומשתלמים, אשר אותם תוכלו לקבל, רק בעזרת הכלים המקצועיים שקיימים ברשות יועצי המשכנתאות. כי גם לכם מגיע משכנתא משתלמת!

רוצים לדבר איתנו? לחצו כאן
דילוג לתוכן